Vilniaus rajone surengtas projekto „Ugniagesių padalinių tarpvalstybinio bendradarbiavimo stiprinimas“ užbaigimo renginys, kuriame apžvelgti įgyvendinti rezultatai. Projekto metu ugniagesiai iš Lietuvos ir Lenkijos dalyvavo intensyviuose mokymuose, varžybose, praktinėse pratybose, o jaunimas — bendrose stovyklose. Vilniaus rajono meras Robert Duchnevič pabrėžė, kad tarptautinis bendradarbiavimas reikšmingai kelia ugniagesių profesinį lygį: „Užmegztas ryšys su Lenkijos partneriais tampa tvirtu pagrindu tolimesniems projektams. Mūsų iniciatyvos neapsiriboja mokymais — jos virsta ilgalaike partneryste.“ Stiprūs rezultatai: mokymai, pratybos ir jaunimo įtrauktis Įgyvendinant projektą buvo surengta visa serija mokymų ir praktinių veiklų, skirtų ugniagesių profesinei kvalifikacijai kelti bei bendram pasirengimui ekstremalioms situacijoms stiprinti. „Mokymai ir bendros pratybos padėjo geriau
