Šių metų sausio 30 ir 31 dienomis vyko konferencija, kurios metu ugniagesiai ir jų atstovai iš Ostra Gura (lenk. Ostra Gora), Korycino (lenk. Korycin) ir Krukovščizno (lenk. Krukowszczyzna ) susitiko su Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ir rajono savanorių ugniagesių draugijos atstovais, kad būtų galima užmegzti dar glaudesnį bendradarbiavimą gesinant gaisrus ir vykdant kitus gelbėjimo darbus.
Vidaus reikalų ministras Vladislavas Kondratovičius paklaustas dėl priešgaisrinės saugos sistemos centralizavimo, kai savivaldybių priešgaisrinės tarnybos būtų prijungiamos prie Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (toliau – PAGD), teigė, kad poreikio jungti tokias tarnybas nemato.


